Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko klobouk Destinační společnost Valašsko
logo Image%202@2x
Naše aktivity

Destinační společnost Valašsko na konferenci CESTOVNÍ RUCH VE ZLÍNSKÉM KRAJI 2023

Adéla Kousalová / 10.3.2023
Oblíbené
Zpět

Ve čtvrtek 2. března 2023 pořádala Centrála cestovního ruchu Východní Moravy v prostorách Interhotelu Zlín konferenci Cestovní ruch ve Zlínském kraji 2023, které se zúčastnila také Destinační společnost Valašsko. Spolu s kolegy z ostatních destinačních společností jsme zhodnotili předchozí období a prezentovali připravované aktivity pro letošní rok.

Konference se zúčastnilo více než 120 profesionálů, zástupců organizací a médií. Mezi hlavní hostující řečníky patřili ekonom Petr Zahradník, uznávaná expertka na komunikaci v cestovním ruchu Eva Frindtová a odborník na sběr statistických dat Tomáš Kravka. Nad konferencí převzali záštitu místopředseda vlády Ivan Bartoš, hejtman Zlínského kraje Radim Holiš a ředitel agentury CzechTourism Jan Herget. 

Zatímco Petr Zahradník naznačil další možný ekonomický vývoj a s ním související vývoj cestovního ruchu v evropském kontextu, Tomáš Kravka podal přehlednou informaci o změnách ve struktuře a preferencích návštěvníků. Příspěvek Evy Frindtové byl zaměřen především na marketing, současné komunikační nástroje a způsoby jejich vyhodnocování. Odpolední program tvořily panelové diskuse zástupců jednotlivých segmentů cestovního ruchu ve Zlínském kraji. Provozovatelé ubytovacích zařízení i turistických cílů hodnotili rok 2022 a seznamovali plénum se svými plány pro nadcházející sezonu. O svých prioritách hovořili v další panelové diskusi také zástupci oblastních destinačních společností.

Prezentace z konference jsou ke stažení zde:

Program Konference Cestovní ruch ve Zlínském kraji 2023

Petr Zahradník, ekonom, Současná situace a perspektivy cestovního ruchu v evropském kontextu a ve Zlínském kraji

Tomáš Kravka, MindBridge Consulting a.s., Jaký je návštěvník Východní Moravy? 

Eva Frindtová, COT Group s.r.o. – Marketingové trendy a inovace 

 

Více na https://www.ccrvm.cz/doc/vyrocni-konference-cestovniho-ruchu-vychodni-moravy

 

up Nahoru

Newsletter