Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko klobouk Destinační společnost Valašsko
logo Image%202@2x
Naše aktivity

Zapojte se do fotosoutěže 2024 VYFOŤ VALAŠSKO A VYHRAJ!

Hana Fabiánová / 12.6.2024
Oblíbené
Zpět

Fotíte rádi při svých výletech? Chystáte se na Valašsko? Destinační společnost Valašsko vyhlašuje od 1. července do 10. října letošního roku fotosoutěž návštěvníků turistické oblasti Valašsko, v kategoriích SPORTOVNÍ VYŽITÍ NA VALAŠSKU, PŘÍRODA NA VALAŠSKU a TRADICE NA VALAŠSKU.

Pravidla fotosoutěže jsou jednoduchá, potřebujete jen vytvořit dostatečně kvalitní fotografii z oblasti Valašska - datový formát JPEG, formát A5 při minimálním rozlišení 300 dpi a zaslat nám ji do 10. října na e-mail: fotosoutezvalassko@seznam.cz

Hodnocení zaslaných fotografií provede a pořadí v každé kategorii určí hodnotící komise jmenovaná organizátorem ze zástupců jednotlivých regionů Valašska - zástupci Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko, města Vsetín, města Valašské Meziříčí, města Rožnov pod Radhoštěm, Dobrovolného svazku obcí Mikroregion Valašskomeziříčsko–Kelečsko, Sdružení Mikroregion Rožnovsko, Sdružení obcí Hornolidečska, Sdružení Valašsko–Horní Vsacko a Sdružení pro rozvoj Mikroregionu Střední Vsetínsko.

Ceny pro vítěze

Do 11. listopadu budou osloveni autoři tří nejlepších fotografií v každé kategorii, kterým budou předány ceny:

1. místo v každé soutěžní kategorii – finanční odměna 3 000 korun
2. místo v každé soutěžní kategorii – finanční odměna 2 000 korun
3. místo v každé soutěžní kategorii – finanční odměna 1 000 korun

Podmínky fotosoutěže

Jeden soutěžící může zaslat pouze 1 fotografii do každé soutěžní kategorie. Fotografie musí být pořízena na území regionu Valašska - v oblasti Valašskomeziříčska-Kelečska, nebo Vsetínska a Horního Vsacka, Hornolidečska, anebo Rožnovska. Seznam obcí vymezujících území Valašska, kterých se fotosoutěž týká, naleznete v PODMÍNKÁCH FOTOSOUTĚŽE.

Ke každé fotografii je potřeba uvést jméno autora, místo nebo lokalitu pořízení fotografie a kategorii, do které fotografii přihlašujete.

Vyhlášení vítězných fotografií proběhne 31. října 2024 prostřednictvím webových stránek www.visit-valassko.cz v sekci Aktuality. Autoři vítězných fotografií budou kontaktováni e-mailem a vyzváni k převzetí cen. Účastníci soutěže berou na vědomí, že zasláním fotografií do soutěže poskytují organizátorovi souhlas s použitím fotografií pro potřeby marketingu a propagace regionu Valašsko.

PODMÍNKY FOTOSOUTĚŽE VYFOŤ VALAŠSKO A VYHRAJ 2024

up Nahoru

Newsletter