Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko klobouk Destinační společnost Valašsko
logo Image%202@2x
Hudební festival

ZAŠOVSKÉ SLAVNOSTI: LoveFOOD festival 2023

Zašová
2.9.2023
Oblíbené
Zpět

Kulturní, zábavné a taneční odpoledne přiláká každoročně spoustu návštěvníků z celého okolí. 19. ročník Zašovských slavností spolu s gastrofestivalem LoveFOOD prozvučí a provoní zašovskou náves první sobotu v září - tj. 2. 9. 2023

Přijďte si užít pohodové odpoledne plné dobrého jídla a muziky.

Vystupující:

Zašovjanka (12.00 - 13.00): dechová kapela - nejstarší na Valašsku, 

miniDIZO (13.00-13.30): dětský pěvecký sbor ZUŠ Alfreda Radoka:

CIRCUS BROTHERS (14.30-15.30): Pomyslným zlatým hřebem odpoledního programu bude kapela, na kterou jsem dostala doporučení po loňském ročníku Colours of Ostrava, tak věřím, že to pořádně rozjedou i u nás, a že hlavně diváci budou naladěni na podobnou notu. Circus Brothers jste mohli potkat v klubech i na ulici, všude tam předvádí „pořádný mazec". Přináší jedinečný a nepopsatelně rychlý disco-balkan, ve kterém kombinují balkánskou dechovku, diskotékový beat, laciný pop, špinavý house, drsný rap a líbivý folk. Tak se nechme překvapit i v Zašové.

DAREBAND (16.00-17.00): Ze Vsetína přijede kapela Dareband se skladbami inspirovanými tradicí valašských hudců a muzik a tradičních písniček. Jednoduché zpěvné melodie jsou opatřeny texty veskrze popisujícími někdy těžký, někdy veselý život Valachů.

ZUŠ B. ART (17.30-18.00): žáci a žákyně ZUŠ B-Art vystoupí před koncertem jejich učitelů.

T- BAND (18.00-19.00): Teachers Band - kapela, kterou dali dohromady učitelé hudby a zpěvu ZUŠ B-Art. To by bylo, aby to neznělo takovým skvostným muzikantům.

ECHO (19.30-20.30): Mladá, energická kapela z Nového Jičína, hrající český pop, pop-rock, indie a electro-alternative.

BRASS AVENUE (21.00-22.00): No, a vychladnout návštěvníky slavností nenechá jistě ani poslední kapela Brass Avenue, která se k nám přesune z koncertu v Žatci, tak snad to bude hladký přesun. A co že jsou zač? Odpověď samotných muzikantů: „Dechový showband, který svými covery světových hitů roztančí každého!"

Již několikátým rokem se staly Zašovské slavnosti tradičním symbolem podzimu v Zašové. Kulturní, zábavné a taneční odpoledne přiláká každoročně spoustu návštěvníků z celého okolí.

Bohatý program zaujme jak malé, dospívající tak návštěvníky starších věkových kategorii. Dechová hudba, taneční vystoupení, kouzelník, popové i rockové skupiny a především spoustu zábavy a zážitků, ze kterých si vybere opravdu každý. Ideální den pro rodinou aktivitu nebo setkání s přáteli. Při této příležitosti centrum obce ožije i tradičním doprovodným programem – ukázkou rukodělné výroby, tvorbou Zašovské kytičky, dřevěných hraček a symbolů Valašska. O vaše chuťové buňky se postarají stánky s bohatým občerstvením.

 

up Nahoru

Newsletter