Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko klobouk Destinační společnost Valašsko
logo Image%202@2x
Aktivity
Volný čas

VRTULE - SVĚT HER A POZNÁNÍ

Valašskomeziříčsko
GPS:
49.487830637866395,
17.972067630868583
Oblíbené
Zpět

Navštivte třípatrový dům plný her a poznání ve Valašském Meziříčí. V nádherné renesanční budově vejdete do Vrtule, kde si užijete plno zábavy. Vrtule je rájem pro milovníky společenských her, nebo se pokusit rozluštit zajímavé hlavolamy.

Ve Vrtuli najdete obří Krtkovo bludiště, čekají na vás slepé uličky a tajemné spletité cesty. V rámci expozice „Kdo neviděl, neuvěří" najdete zrcadlovou komnatu, periskop a další zajímavé věci. Ve Vrtuli procestujete i Evropu křížem krážem. Hravou formou objevíte pamětihodnosti, přírodní krásy, tradice evropských národů.

Prostřednictvím několika samostatných her děti poznají náš kontinent. V podkroví Vrtule se ocitnete na včelím paloučku, interaktivní výstava vás provede po rozkvetlé louce za doprovodu včelího bzučení. Vrtule je místem pro všechny, zabaví se malí i velcí. Přijďte se přesvědčit sami.

Otevírací doba:
pondělí zavřeno
úterý - neděle 14:00 - 18:00

Jednorázové vstupné na odpoledne je 60 Kč. Můžete si zakoupit i permanentku, díky které získáte zvýhodněné vstupné. Děti do 3 let mají vstup do Vrtule zdarma.

Součástí Vrtule je i útulná kavárna, kde si můžete zakoupit drobné občerstvení. Těšit se můžete i na dobrou kávu nebo domácí limonádu.

Více na http://www.zlatesipy.cz/vrtule 

up Nahoru

Newsletter