Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko klobouk Destinační společnost Valašsko
logo Image%202@2x
Tip na výlet

Užijte si s dětmi léto v zábavním parku Karolinka

28.5.2024
Oblíbené
Zpět

Ve Skiareálu Karolinka si i letos můžete zařádit nejen v zimě, ale i v létě. Hledáte místo pro příjemně strávený den s dětmi, venkovní zábavu nebo nevšední adrenalinový zážitek? Přijeďte si užít letní den do zábavního parku Karolinka.

Pro děti je zde připraveno několik druhů trampolín, nafukovací atrakce bumperball a aquaroller, šlapací lodičky, discgolf a spoustu dalšího nejen pro velké, ale i pro nejmenší děti.

Od loňského roku si můžete vyzkoušet novou atrakci ZIPLINE, která je jediná v Beskydech. ZIPLINE je bezpečná jízda na laně uprostřed valašské přírody. Svezte se na 100 metrů dlouhém ocelovém laně napnutém mezi dvěma sloupy a užijte si pohled na okolní krajinu. ZIPLINE je určena pro všechny, kteří mají rádi zdravý adrenalin. Mohou na ni jak dospělí, tak i děti, pokud splňují minimální výšku a váhu.

Využijte možnost půjčit si přímo v areálu elektrokolo a poznejte Valašsko aktivně a pohodlně. V půjčovně je k dispozici 12 e-bike různých značek a velikostí, určitě si tedy vyberete. Každý den je také otevřena restaurace U Vleku, kde ochutnáte denní menu, pizzu a spoustu dalších dobrot.

Letošní novinkou je rozšíření nabídky o firemní a školní programy. V areálu je možné zrealizovat zábavné programy pro školy, teambuildingové aktivity pro firmy či zážitkové programy pro skupiny. Lze naplánovat program na míru nejen v zábavním parku, ale i v okolí.

Skiareál Karolinka naleznete na okraji stejnojmenného města v údolí Vsetínské Bečvy mezi hřebeny Vsetínských vrchů a Javorníků. Pohodlně sem dojedete po hlavní silnici a zaparkujete přímo v areálu.

Těšíme se na vás!

Více na: www.letovkarolince.cz 

up Nahoru

Newsletter