Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko klobouk Destinační společnost Valašsko
logo Image%202@2x
Naše aktivity

Užijte si fantastické zážitky s BESKYDY VALAŠSKO CARD

Adéla Kousalová /16.06. 2021
Oblíbené
Zpět

Horské hřbety Vsetínských Beskyd, Javorníků, Hostýnských vrchů a Moravskoslezských Beskyd jsou turistickým rájem. V každém ročním období se tady najde řada možností pro zábavu, sportovní vyžití i relaxaci. Nově si můžete užít Valašsko a Beskydy ještě více, díky zážitkové kartě hosta BESKYDY VALAŠSKO CARD.

Poznejte kouzelné Valašsko a fantastické Beskydy při výletech v každém ročním období a využijte k tomu velké množství výhod, které vám nabízí zážitková karta BESKYDY VALAŠSKO CARD. „Díky kartě můžete čerpat výhody od více než stovky zapojených subjektů na zvýhodněné ubytování, vstupné do muzeí, galerií, zámků, památek, na služby wellness a masáže, vstupy na koupaliště, do sportovních či ski areálů, ale třeba i do kina," vyjmenovává výhody karty Helena Volková z Destinační společnosti Valašsko, která tento projekt na Valašsku koordinuje.

Zážitkovou kartu získáte zdarma u smluvních ubytovacích partnerů při ubytování na dvě a více nocí, nebo za 99 korun ve vybraných Turistických informačních centrech. Karta je platná 12 měsíců od aktivace, můžete ji tedy využívat opakovaně při všech výletech do oblasti Valašska a Beskyd. S kartou BESKYDY VALAŠSKO CARD můžete využít to nejlepší z obou regionů a zároveň ušetřit peníze i čas. Výhodou karty je rychlé odbavení na pokladnách, slevy 20 % a více a další bonusy. Výhody lze získat předložením karty v provozovnách uvedených na www.beskydy-valaskocard.cz v brožurce a na místech označených logem Beskydy Valašsko Card.

Přejeme Vám příjemný pobyt a mnoho skvělých zážitků. Více informací naleznete na www.beskydy-valasskocard.cz

up Nahoru