Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko klobouk Destinační společnost Valašsko
logo Image%202@2x
Naše aktivity

Turistického průvodce Valašskem najdete v každém ÍČKU

Adéla Kousalová /13.12.2021
Oblíbené
Zpět

Pro všechny návštěvníky Valašska připravila Destinační společnost Valašsko pro celoroční sezónu TURISTICKÉHO PRŮVODCE, ve kterém naleznou přehlednou nabídku turistických zajímavostí regionu, od tipů na výlety ke skalám, rozhlednám, památkám, ale i na cyklovýlety nejen po cyklostezkách, ale třeba na gravel tour. Dále v něm najdou inspiraci, kde si užít relax a wellness nebo tipy pro zimní období na lyže, běžky či skialpové trasy.

„V našem regionu dosud nebyl vytvořen jednotný́ turistický průvodce, který́ by nabízel ucelený přehled turistických zajímavostí napříč celým územím. Jednotný turistický průvodce tak návštěvníkům Valašska nabídne ucelený přehled turistických zajímavostí regionu a pomůže se jim lépe zorientovat v území a získat informace, kde co vidět a zažít, a co by určitě neměli minout," uvedl Michal Bařina z Destinační společnosti Valašsko.

Turistický průvodce je sestaven pro návštěvníky všech věkových kategorií, především pak pro rodiny s dětmi a aktivní seniory.

Turistický průvodce je sestavený pro celoroční návštěvu Valašska a je členěný na rozhledny, památky a zajímavosti, skály na Valašsku, cykloturistiku, pěší turistiku, zimní sporty, ale i na tipy, kde se osvěžit, relaxovat či si užít wellness," doplnil Bařina s tím, že díky ucelenému průvodci tak návštěvníci získají lepší přehled, jak prožít volný čas na dovolené či výletě.

Pro zájemce je Turistický průvodce dostupný ve všech informačních centrech na Valašsku. Publikace Turistický průvodce Valašsko byla realizována za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní
rozvoj.

up Nahoru