Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko klobouk Destinační společnost Valašsko
logo Image%202@2x
Sportovní akce

Triatlon Valachy Man u Bystřičky

Bystřička
24.- 25.6.2023
Oblíbené
Zpět

Trasy pro zkušené sportovce, ale taky úplné začátečníky nebo děti: to vše letos opět nabídne Valachy Man, největší český triatlonový závod pro širokou veřejnost, který se uskuteční 24. a 25. června, a to nově u vodní nádrže Bystřička na Vsetínsku. Zapojte se taky a zažijte den plný sportu, koupání a zábavy pro celou rodinu v příjemné atmosféře posledního předprázdninového víkendu.

„Valachy man je mini triatlon a zvláště jeho krátká trasa je ideální pro hobíky a začátečníky. Pro mnohé bývá vůbec první závodní zkušeností v tomto krásném sportu. Nahrává tomu fakt, že startujeme intervalově, takže odpadá obava z hromadného startu do vody i ostych ze srovnávání s výkony ostatních sportovců na trati," zve hlavní organizátor Valachy mana Bohuslav Komín.

Pro zkušené sportovce je na Valachy manovi připravena hlavní - dlouhá trasa, která je navíc otevřená i štafetám. Nově letos přibyla ještě třetí Xterra trasa, protože se Valachy man stal součástí Mistrovství ČR v terénním triatlonu a XTERRA evropského poháru. Tradiční součástí i závody dětí.

Pro sportovce i diváky se chystá také doprovodný program, after party s hudebním večerem na pláži nebo živé vysílání ze závodu. Zábavnou zónu tradičně chystá titulární partner DATART. Více na www.valachytour.cz 

Harmonogram Valachy mana:
SOBOTA 24. 6. 2023
• Dlouhý Valachy man (350 m plavání – 15 km kolo – 5 km trailový běh)
• Štafeta (350 m plavání - 15 km kolo – 5 km trailový běh)
• XTERRA VALACHY OFFICIAL (1 500 m plavání - 30 km horské kolo - 10 km trailový běh)
NEDĚLE 25. 6. 2023
• Krátký Valachy man (250 m plavání – 14 km kolo – 3 km běh)
• Dětský Valachy man (6 věkových kategorií, různé distance)

 

Galerie

up Nahoru

Newsletter