Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko klobouk Destinační společnost Valašsko
logo Image%202@2x
Jiný typ akce

Těstovinové menu na Kapce

Vsetín
3. 2. 2024
Oblíbené
Zpět

Italská těstovinová symfonie: Oslava Kulinářské Elegance .

V dnešním světě gastronomie máme to štěstí být svědky setkání kulinářských tradic a moderních prvků, což nám umožňuje vytvářet jedinečné chutě a vůně. Jednímz nejvýraznějších příkladů této umělecké symfonie je italská kuchyně. 

V sobotu 3. února, vás zveme na náš druhý tematický večer tohoto roku, kde se ponoříte do světa italských těstovin a lahodných pokrmů, které jsou v naší zemi stále více oblíbenými. Dovolte nám nyní představit jednotlivé podávané pokrmy:

Menu .

Předkrm .

Tajarin s černým lanýžem a sušeným žloutkem | 250 Kč

Tajarin, italský druh těstovin, se vyrábí s bohatým obsahem vaječného žloutku, což jim dodává jemnost a bohatou chuť. Tento pokrm bude podáván s černým lanýžem a sušeným žloutkem, vytvářející harmonii chutí od zemitých po jemně nasládlé.


Hlavní chod .

Agnolotti s kachním masem, ricottou, demi glace a granátové jablko | 430 Kč

Agnolotti jsou plněné italské těstoviny, obvykle ve tvaru čtverce. Naše varianta obsahuje kachní maso, ricottu a je zalitá vynikající demi glace omáčkou. Finální dotek granátového jablka dodává jídlu nejen výraznou chuť, ale i osvěžující tóny.


Hlavní chod .

Tortelloni plněné parmazánem, smetana, hovězí tartare | 450 Kč

Tortelloni jsou větší než obvyklé tortellini a bývají plněné různými druhy náplní. Naše tortelloni obsahují parmazán, doplný smetanou a hovězím tartarem.Tato kombinace vytváří bohatou a krémovou texturu, která se rozplývá na jazyku.


Hlavní chod .

Ravioli se žloutkem, špenátem a parmazánem | 350 Kč

Nemůžeme zapomenout ani na milovníky klasiky. Ravioli jsou klasické italské těstoviny v našem podání plněné žloutkem, špenátem a parmazánem. Potěšením budou jistě pro všechny, kteří preferují dokonalou rovnováhu tradice a kreativity.Rezervujte si místo na tento gastronomický večer

Připojte se k nám na této těstovinové odysseji, kde se setkávají tradice a inovace v každém soustě. Dejte nám vědět, že si přejete být součástí této kulinářské pohody a užijte si večer plný gastronomických radovánek. Těšíme se na vás!

 

DATUM KONÁNÍ: 3. 2. 2024 od 17.00
REZERVACE: Na telefonním čísle +420 703 14 52 53 nebo u obsluhy restaurace. Rezervace nutná z důvodu omezené kapacity.

up Nahoru

Newsletter