Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko klobouk Destinační společnost Valašsko
logo Image%202@2x
Koncert

RICHARD MÜLLER

Vsetín
9.9.2022
Oblíbené
Zpět

Galakoncert v rámci Valašského záření.

 

Legenda česko-slovenské hudební scény, vynikající zpěvák s nezapomenutelným hlasem, hudebník, skladatel a textař Richard Müller přijíždí po více než dvou letech se svojí doprovodnou skupinou na turné do České republiky.

Během koncertu jedné z nejpopulárnějších ikon česko-slovenské hudební scény se můžete těšit na nejzásadnější hity tohoto charismatického zpěváka, ale uslyšíte i průřez jeho oceňovaným novinkovým albem s názvem „Hodina medzi psom a vlkom“, které vyšlo na konci roku 2020.

Richard Müller započal hudební kariéru v polovině 80. let se svojí skupinou Banket, v roce 1992 se vydal na sólovou dráhu. Od té doby natočil 20 alb, na kterých spolupracoval s mnoha zvučnými jmény, jako například Petr Hapka, Michal Horáček, Milan Lasica, Michal Pavlíček nebo Ondřej Gregor Brzobohatý. V Česku a na Slovensku se prodalo celkem více než 1 milion jeho desek. Získal také řadu hudebních ocenění, mezi nimi osmnáct cen Aurel, dvanáct umístění mezi nejlepšími zpěváky v anketě Slávik nebo ceny Grand Prix Rádio.

 

Vstupné: od 390 Kč

Předprodej vstupenek od 11. dubna on-line na www.dkvsetin.cz nebo na pokladně v kině Vatra.

Akci pořádá Dům kultury Vsetín, spol. s r. o. 

Délka akce: 80 minut

up Nahoru