Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko klobouk Destinační společnost Valašsko
logo Image%202@2x
Restaurace

Restaurace Stodola

Hornolidečsko
GPS:
49.223264244967105,
18.078072129731943
Oblíbené
Zpět

Restaurace Stodola byla přestavena z původní valašské stodoly do dnešní podoby, kdy byly zachovány kamenné sloupy staré bezmála sto let. Restaurace se nachází v těsném sousedství penzionu a nabízí nevšední kulinářské zážitky tradičních valašských jídel, ale především speciality připravované na grilu a stylové prostředí, nejen pro slavnostní příležitosti.

Je jen málo míst, kde se člověk cítí opravdu uvolněně a dobře, naše restaurace k nim bezesporu patří, jak svým prostředím, tak kvalitou a profesionalitou celého personálu. Restaurace Stodola společně s Penzionem Pulčínské skály se nachází v obci na konci obce kousek od Pulčínských skal. Je koncipována do přírody, s příjemným okolím, letní zahrádkou i s možností posezení na louce.

Restaurace Stodola je skvělým místem pro setkávání. Představuje totiž ideální zázemí nejen pro obchodní jednání, ale také pro prezentace, večírky a jiné firemní akce, životní jubilea a oslavy všeho druhu, křtiny, svatby případně i smuteční hostiny.

Připravujeme sál dle vašich požadavků a představ i s květinovou výzdobou. Příjemný interiér s kvalitní obsluhou a chutným jídlem podpoří dobrý pocit z oslav nebo jiných příležitostí, které přináší život.

Nabízíme pořádání - pracovní obědy, firemní akce, rauty, oslavy narozenin, jubilea, křtiny, promoce, párty, prezentace, svatby, smuteční hostiny.
Prostory restaurace jsou nekuřácké. 

Pulčín 22, Francova Lhota 756 12
up Nahoru