Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko klobouk Destinační společnost Valašsko
logo Image%202@2x
Hospody

Raťkovský Šenk

Údolí Vsetínské Bečvy
GPS:
49.35471921372497,
18.246442734523583
Oblíbené
Zpět

Restauraci tvoří formanka s kapacitou 60 míst a šenkovňa 16 míst. K dispozici je pro akce v horním patře Raťkovská jizba s kapacitou max. 25 osob. Prostory jsou vhodné pro pořádání akcí jako svatby, oslavy, večírky apod. Celý objekt je nekuřácký.
Přes léto je možné si posedět na venkovní zahrádce s pískovištěm pro děti. Nabízíme minutkovou kuchyni, sezónně doplňovanou hotovými pokrmy. Nechybí ovarové koleno, klobásy, kozí sýr, speciality z jehněčího masa, vepřových panenek, apod. V případě zájmu grilujeme vepřová kolena, selátka nebo naplníme a upečeme krůtu.
Připravujeme akce jako zvěřinové hody, speciality z čerstvého lososa, jehněčí speciality, atlantické speciality z čerstvých mořských ryb, atd.

Vše můžete zapít slivovicí, kvalitním vínem z Habánských sklepů nebo pivem Radegast.

Raťkovský šenk stojí ve středu shluku roubených staveb z konce 18. a 19. století a pokud by jste se za pěkného počasí chtěli projít, tak máte možnost pokračovat údolím okolo Raťkovského potoka až na hřeben Soláně nebo podél Bečvy do Velkých Karlovic. Jste-li na kole, okolí nabízí velké množství cyklotras a nově cyklostezku od Vsetína do Velkých Karlovic. V zimě máte možnost využít místní ski areál s výhledem na město Karolinka nebo nepřeberné množství sjezdovek a běžkařských tras ve Velkých Karlovicích.
Navštivte naši stylovou valašskou restauraci v klidném romantickém údolí Raťkov, jejíž výzdoba je vázána k životu na Valašsku. Součástí výzdoby je výstava dřevořezeb mladého řezbáře, které jsou za jeho ceny prodejné.

Raťkov 200, Karolinka 756 06
+420 774 728 568
up Nahoru

Newsletter