Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko klobouk Destinační společnost Valašsko
logo Image%202@2x
Penziony a campy

Penzion Na Pluskovci

Údolí Vsetínské Bečvy
GPS:
49.35333695204715,
18.293057048365732
Oblíbené
Zpět

Penzion se nachází v samém srdci Valašska, ve Velkých Karlovicích v klidném údolí Pluskovec, obklopeném lesy. Velké Karlovice jsou vyhledávanou turistickou oblastí. Hřebeny hor vybízí v létě k turistice, jízdě na kole, v zimě pak příznivci sjezdového lyžování ocení především to, že je penzion umístěn přímo v centru lyžařského areálu Kyčerka.

Na své si přijdou také příznivci běžeckého lyžování množstvím upravených běžeckých tras s různými stupni obtížností. Penzion nabízí ubytování se stravováním v rodinném prostředí. Součástí penzionu je relaxační centrum s vnitřním vyhřívaným bazénem a vířivkou whirlpool s hydromasáží a perličkovou lázní. Hosté mohou navštívit také saunový svět ve valašském stylu s finskou, parní a infra saunou.

Tradiční valašská budova, ve které sídlí Penzion Na Pluskovci, disponuje kapacitou 9 pokojů ve své hlavní části. Nabízí též 3 samostatné chatky a 5 apartmánů v depandanci penzionu.Všechny pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, TV, lednicí.
K vybavení penzionu patří restaurace se dvěma jídelnami a barem, dále společenská místnost s televizí, kulečníkem a stolním fotbalem. V letních měsících je hostům k příjemnému posezení k dispozici terasa nebo posezení v okrasném parku s jezírkem. Sportovně ladění hosté mohou využít tenisový kurt s umělým povrchem a osvětlením, hřiště na malou kopanou a volejbal, ruské kuželky, stolní tenis. V areálu se nachází také ohniště. Samozřejmostí je pak bezplatné parkoviště a bezdrátové připojení na internet.

Penzion je především vhodný pro rodinnou rekreaci. Dále je připraven Vám poskytnout zázemí k pořádání firemních akcí, seminářů, školení, či dětských pobytů.

www.napluskovci.com

up Nahoru

Newsletter