Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko klobouk Destinační společnost Valašsko
logo Image%202@2x
Penziony a campy

Penzion Na Fojtství

Rožnovsko
GPS:
49.4594161834414,
18.02807775602144
Oblíbené
Zpět

Penzion Na Fojtství leží v obci Veselá, v malebné vesničce pod hřebeny Vsetínských vrchů, v údolí řeky Rožnovské Bečvy. Dominantou okolí je pohoří Beskydy s nedalekou horou Radhošť.
Okolí penzionu je vhodné pro sportovní aktivity i plnohodnotný odpočinek. Můžete se vydat na procházku do okolních lesů, nebo využít nedalekou cyklostezku.
Penzion na Fojtství je zařízen dobovým nábytkem, dobovými fotografiemi i doplňky z první poloviny 20. století, dýchne na Vás příjemná atmosféra z dob našich babiček.
Penzion na Fojtství vznikl přestavbou původního hospodářského stavení, jednoho z nejstarších domů ve Veselé, v minulosti sloužícího jako dům nejváženější osoby v obci, fojta.
Penzion Na Fojtství disponuje čtyřmi plně vybavenými apartmány. Jednotlivé apartmány nabízí ubytování od dvou až po osm osob, vlastní vchod, předsíň, plně vybavenou kuchyň (lednice, mikrovlnná trouba, varná deska, rychlovarná konvice) s jídelním koutem a ložnici (s LCD televizorem). V celém penzionu je WI-FI připojení zcela zdarma.

www.penzion-nafojtstvi.cz

up Nahoru

Newsletter