Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko klobouk Destinační společnost Valašsko
logo Image%202@2x
Naše aktivity

Objevte krásy Valašska s medvědem Jurou a zahrajte si o ceny

Adéla Kousalová / 26.05. 2021
Oblíbené
Zpět

Zpestřete si léto regionální hrou Poznáváme Valašsko s medvědem Jurou, která vás provede dvaceti atraktivními místy na Valašsku. Medvěd Jura se již třetím rokem toulá po Valašsku a pro návštěvníky vybírá známé i méně známé turistické cíle, na které ukládá razítka. U každého zastavení navíc připravil i další tipy na výlety v okolí.

„Jako bonus si pro zvídavé hlavičky medvěd Jura připravil u každého místa i záludnou otázku a pokud na ni soutěžící správně odpoví a zapíšou si požadovaná písmenka do tajenky, tak zjistí, které místo má medvěd Jura na Valašsku nejraději," prozrazuje letošní novinku Michal Bařina z pořádající Destinační společnosti Valašsko a dodává: „Jako malou ochutnávku vybraných míst můžeme prozradit, že se s medvědem Jurou vydáte například k pramenu Vsetínské Bečvy, ke studánce U Koloucha, ke Střelenské kapli nebo do pralesa Razula."


Do hry se můžete zapojit od 1. června do 30. září. Hrací brožurky, které na zadní straně obsahují hrací plánek, kam budete otiskovat razítka, si můžete vyzvednout ve všech Turistických informačních centrech na Valašsku nebo si jej stáhnout z webové stránky www.poznavamevalassko.czVšechna razítka jsou umístěna v přírodě a najdete je v bezprostřední blízkosti daného místa. K razítku vás zavedou GPS souřadnice, které si můžete naskenovat pomocí QR kódu uvedeného v hracím plánku.


Pro zapojení do finálního slosování o hodnotné ceny je nutné odevzdat hrací plánek se všemi dvaceti razítky buď zasláním naskenovaného nebo vyfoceného herního plánku na e-mail regionalnihra@gmail.com nebo jej odevzdat v jakémkoli informačním centru na Valašsku, kde na každého bude čekat drobná odměna. V průběhu října proběhne slosování všech zaslaných soutěžních kupónů a výherce budeme kontaktovat prostřednictvím uvedené e-mailové adresy, ceny zasíláme i poštou. „Těšit se tak můžete na poukazy na vstup do vodního světa, partnerské pobyty v pivních lázních, poukazy na pobyt v horském hotelu, poukazy na večeři, vstupenky do kina, multifunkční šátky s motivy regionální hry nebo oblíbené plecháčky," vyjmenoval Michal Bařina.


Podrobné informace k regionální hře naleznete na www.poznavamevalassko.cz, včetně seznamu informačních center, kde si můžete vyzvednout herní brožurku pro sbírání razítek. Hodně zdaru v hledání a objevování krás Valašska a příjemnou zábavu vám přeje medvěd Jura!

up Nahoru

Newsletter