Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko klobouk Destinační společnost Valašsko
logo Image%202@2x
Naše aktivity

Letní část hry Na Valašsku je Krásno startuje, první výherci byli vylosováni

3.6.2024
Oblíbené
Zpět

V sobotu 1. června začala letní část hry Na Valašsku je Krásno a přinesla nové tipy na výlety po valašských kopcích. Nechte se inspirovat, vyrazte na výlet s naší aplikací a vyhrajte krásné ceny z MP Krásno.

Vybrali jsme pro vás dalších devět zajímavých míst neboli Krásnopointů, za jejichž návštěvu sbíráte body v aplikaci. Body se rovnají výškovým metrům a po dosažení 5000 bodů se můžete zúčastnit slosování o ceny. Soutěž se koná po celý rok a je rozdělena do čtyř období - jaro, léto, podzim a zima. Slosování o ceny probíhá v každém ročním období!

Na jaké výlety se můžete v létě těšit? Největší výzvou bude bezesporu nejvyšší vrchol Valašska a celého Zlínského kraje. Pokud nevíte, o jaký se jedná, rádi vás seznámíme s vrchem Čertův mlýn v nadmořské výšce 1206 m n. m, který se nachází nedaleko proslulých Pusteven. Dále se podíváte na vrch Vysoká, Radošov, Kláštěřiska, Malý Javorník a další. Letní části hry se můžete zúčastnit až do 31. srpna 2024. 

Děkujeme všem, kteří se zapojili do úplně první jarní části naší hry, která byla ukončena 31. května. Ze 40 účastníků, kteří nasbírali v aplikaci 5000 bodů jsme vylosovali a e-mailem kontaktovali pět výherců. Gratulejeme!

Podrobnější informace a návod ke hře najdete přímo v aplikaci Na Valašsku je Krásno.

Sledujte nás na facebookové stránce Na Valašsku je Krásno, kde najdete ty nejčerstvější informace a novinky.

Užijte si výlety s námi a poznejte, že na Valašsku je opravdu Krásno!

up Nahoru

Newsletter