Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko klobouk Destinační společnost Valašsko
logo Image%202@2x
Stand-up show

Ladislav Zibura - S mámou a tátou do Afriky v 19.30

Vsetín
23.4.2024
Oblíbené
Zpět

Nová cestovatelská projekce / stand-up 23.4.2024

 

Na tuto akci není možné rezervovat vstupenky.

Běžné vstupné 260 Kč, VIP sedadla 300 Kč.
Děti, studenti, senioři a ZTP 200 Kč, jen do běžných sedadel.

Délka vystoupení 110 minut + přestávka.

Když rodinná dovolená, tak jedině v Africe! Ladislav Zibura vám přijede vyprávět o tom, jak vzal své rodiče na safari. Usednete do terénního land cruiseru a společně se vydáte na 6 000 kilometrů dlouhou jízdu Namibií a Botswanou. Těšit se můžete na národní parky plné zvířat, plavbu po řece Okavango, nejstarší poušť světa plnou života a nádherné scenérie, které znáte z National Geographic.

Během dobrodružné výpravy se seznámíte také s kulturou tradičních národů – křováků, hererů, himbů a tří Jihočechů v jednom autě. Zasmějete se a zjistíte, že sen o Africe si můžete splnit i vy.

Ladislav Zibura (*1992 v Českých Budějovicích) je mladý spisovatel a cestovatel. Vydává se do světa, aby si povídal s lidmi a zjistil, jak vypadá jejich běžný život. Kromě toho pátrá po lokálních zajímavostech a neobyčejných příbězích. O svých výpravách napsal pět knih, za své Prázdniny v Evropě dostal cenu Hanzelky a Zikmunda pro cestopis roku. Mimo psaní Ladislav také objíždí republiku s cestovatelskými projekcemi plnými humoru a zajímavostí. Čtenáři a návštěvníci si Ziburu oblíbili právě pro jeho humor, pozorovací talent a také rošťácký šarm.

Akce proběhne v kině Vatra ve Vsetíně.  

Délka akce: 130 minut
Rok výroby: 2023
Země původu: Česká republika
Datum lokální premiéry: 23. duben 2024

up Nahoru

Newsletter