Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko klobouk Destinační společnost Valašsko
logo Image%202@2x
Sportovní akce

Kapka4ever: výzva 150 km na kole

Vsetín
1.8. - 15.10.2023
Oblíbené
Zpět

pokořte výzvu na 150 km .
Je náročná terénní výzva sportovcům a zdatným amatérským cyklistům. Jedná se o zdolání 150 km dlouhého okruhu Valašskem během 24 hodin, který prochází několika vyhlášenými lokalitami a vrcholy. Převýšení na trati je 3 500 m. Start i cíl je v Kapka resortu ve Lhotě u Vsetína.

trasa .
Trať je vedena po standardně používaných cyklotrasách, značených stezkách a veřejných komunikacích. Trasa výzvy prochází charakteristickou valašskou krajinou která je protkána množstvím cest různých povrchů. Celková náročnost, s přihlédnutím na překonání výškových metrů a k délce trasy, je značná.

Účastníci absolvují trasu výzvy na vlastní nebezpečí.

 

                                         MAPY.CZ

přihlášení do výzvy .
Účastník výzvy se registruje v aplikaci Kapka4rever 2023. V okamžiku startu sejme kód startovní branky a absolvuje trať. Na trati jsou čtyři waypointy s QR kódem ,které musí účastník sejmout a tím potvrdit průjezd bodu. V cíli u resortu Kapka potvrdí příjezd sejmutím cílového QR kódu. Vyplní formulář v aplikaci a odešle. Odeslání formuláře není možné bez sejmutí šesti traťových QR kódů. Start, cíl a waypointy 1, 2, 3, 4. Odesláním údajů o projetí trasy výzvy se automaticky zaregistruje do systému Zlaté kapky.

                                       APLIKACE

 

 

 

podmínky výzvy .
K absolvování tratě Kapky4ever je nutno použít jízdní kolo. Jestli účastník použije k absolvování tratě kolo s pomocných elektrickým pohonem, či nikoli není rozhodující. Při poruše kola během pokusu může dojít k výměně části nebo celého kola.

Nezapočítá se absolvování tratě na stroji se spalovacím motorem nebo na e motocyklu.

Kapka4rever je především určena pro jezdce na elektrokolech, a proto jsou vyhlášeny jen dvě kategorie: muži a ženy.


zdolání výzvy .
Po sejmutí posledního QR kódu a odeslaní formuláře, ukážete na recepci Kapka resortu projeté body a převezme odměnu v podobě pamětní medaile. Interval na absolvování letošní tratě je určen pouze platností výzvy, a to od 1.8.2023 do 15.10.2023.

Úspěšní absolventi Kapky 4ever budou zveřejněni na tabuli v Resortu Kapka i s fotkami z výzvy.

Úspěšný absolvent třech ročníků této výzvy získá Zlatou kapku.

Další ročník startuje 15.5.2024 a končí 15.října 2024

Absolvováním trasy výzvy nevzniká právní nárok na ceny.


 

dokumentace výzvy .
Během účasti na této výzvě vyzýváme všechny účastníky, aby pořizovali fotografie z průběhu své jízdy. Pokud nám tyto fotografie zašlete, souhlasíte s tím, že mohou být použity pro vytvoření pamětní desky a také pro reportáže a materiály z této události. Chceme tak společně zaznamenat krásné okamžiky a zážitky spojené s touto výzvou.

Rádi bychom upozornili, že nejlepší fotografie, kterou vybereme, bude oceněna cenou. Takže neváhejte zachytit ty nejpůsobivější momenty ze svého putování Valašskem a pošlete nám je. Vaše fotografie mohou být skvělým příspěvkem k dokumentaci této úžasné události a inspirací pro budoucí účastníky.

 

Destinační společnost Valašsko spolupracuje na výzvě Kapka 4ever s novým multifunkčním centrem Kapka resort ve Lhotě u Vsetína a českým výrobcem kol, firmou 4EVER ze Studénky. 

 

 

          

 

 

 

 

up Nahoru

Newsletter