Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko klobouk Destinační společnost Valašsko
logo Image%202@2x
Koncert

FRAGILE - VOKÁLNÍ SKUPINA

Vsetín
1.4.2023
Oblíbené
Zpět

Koncert vokální skupiny složené z populárních osobností proběhne ve velkém sále DK Vsetín v sobotu 1. dubna v 16.00.

 

Vokální skupina Fragile je složená z populárních osobností známých z různých televizních seriálů, divadelních, muzikálových produkcí či TV show.

V ČR účinkovala například v pořadech Show Jana Krause, Snídaně s Novou, Sama doma, Dobré ráno, Handicapovaný sportovec roku a celé řadě dalších.

Fragile patří nejen ke slovenské, ale bez nadsázky také k evropské a capella špičce; vystupuje nejen v České republice, ale také ve Francii, Polsku či Rakousku.

Uskupení je trojnásobným držitelem ocenění Hudební skupina roku 2013, 2014 a 2015 v diváckém hlasování ankety OTO (Osobnosti televizní obrazovky) a nositelem Krišťálového křídla za Album roku 2013 od slovenského Zväzu autorov a interpretov. Roku 2008 dokonce reprezentovalo Slovensko na světové výstavě EXPO 2008 ve Španělské Zaragoze. Fragile se věnuje interpretaci známých světových rock-pop hitů v působivých a velmi zajímavých originálních a cappella aranžmá – tedy výhradně bez hudebních nástrojů. Veškerá hudba tak bude tvořena pouze hlasem a ústy interpretů v komorním provedení. Jisté instrumentální prvky se pak v jejich hlasech uplatňují jako rytmická opora.

Repertoár koncertů skupiny tvoří písně světových i domácích interpretů. Mezi novinky, které skupina prezentuje v Čechách a na Moravě patří skladba Shape Of You od Ed Sheerana, Can't Stop That Feeling od Justin Timberlake, Katchi od Ofenbach, Good Old Fashion Lover Boy od sk. Queen, Havana od Camila Cabello, What about us od Pink, Lady Karneval od Karla Gotta, nebo Dvě malá křídla tu nejsou od Heleny Vondráčkové a Fugees, aktuální celosvětový hit Señorita od Shawn Mendes, Camila Cabello. Jako třešnička na dortu zazní také Labutí jezero od Petra Iljiče Čajkovského...

Proto zasáhnou široké divácké publikum a na své si přijdou všichni milovníci kvalitní muziky.

Skupinu vede dirigent a producent Braňa Kostka, členové herečka a zpěvačka Soňa Norisová – soprano, Jana Golis – soprano, Svetlana Rymarenko – alto, Lina Mayer – soprano, Anabela Mollová – alto, Slavo Košecký – tenor, Peter Lacho – tenor, Martin Madej – tenor, Martin Klempár – tenor, Jozef Hečko – bas.

Členkou skupiny je populární slovenská herečka Soňa Norisová.

Vstupné: od 240 Kč

Předprodej od 9. března na www.dkvsetin.cz nebo na pokladně v kině Vatra.

Akci pořádá Dům kultury Vsetín, spol. s r. o.

 

up Nahoru

Newsletter