Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko klobouk Destinační společnost Valašsko
logo Image%202@2x
Naše aktivity

Fotosoutěž Valašsko 2018 zná vítěze

Helena Volková / 15.10.2018
Oblíbené
Zpět

V červenci tohoto roku vyhlásila Destinační společnost Valašsko fungující od začátku roku 2017 pod Sdružením obcí Mikroregionu Vsetínsko Fotosoutěž Valašsko 2018.
Soutěžící mohli do 7. září zasílat do kategorií Valašská příroda, Aktivní dovolená na Valašsku a Živé tradice a kulturní akce na Valašsku svoje fotografie.
„Zcela jistě nejen z důvodu velmi lákavé finanční odměny pro vítěze v jednotlivých kategoriích se nám ve všech kategoriích sešlo celkově 81 fotografií. Podmínky fotosoutěže splnilo 75 fotografií, které byly následně hodnoceny. V průběhu října bude vítězům poukázána finanční odměna a zaslán diplom. V informačních centrech na Valašsku budou umístěny minimálně do konce tohoto roku nástěnky s vítěznými fotografiemi" uvedla Kristýna Jakešová, Destinační manažer Valašska.

Vítězné fotografie:

Kategorie Valašská příroda

1.místo: Lucie Janků / Pustevny
2.místo: Josef Londa / Liptál z rogala
3.místo: Dana Křenková / Zimní krajina na Kyčeře

Kategorie Aktivní dovolená na Valašsku

1.místo: Iveta Martinovská / Zimní radovánky v Horní Bečvě
2.místo: Jakub Mikuš / Kopce mezi Pozděchovem, Prlovem a Seninkou
3.místo: Jaroslav Fusek / Údolí Pluskovec ve Velkých Karlovicích

Kategorie Živé tradice a kulturní akce na Valašsku

1.místo: Michal Hyžák / Valašské dožínky
2.místo: František Blaha / Portášské slavnosti ve Valašské Bystřici
3.místo: Jaroslav Rumánek / Mikulášská obchůzka v Lidečku

Všechny zaslané fotografie poslouží k propagaci Valašska v médiích, na webových stránkách, na sociálních sítích i v tištěných materiálech. Fotogalerie jsou ke shlédnutí na webových stránkách www.visit-valassko.cz a na FCB profilu.

„Velmi pozitivní hodnotím relativní vyrovnanost v počtu zaslaných fotografií do jednotlivých kategorií a především místa jejich pořízení, která jsou různá. Fotosoutěž nám velmi pomohla k získání opravdu originálních fotografií ze všech koutů Valašska a určitě bychom v příštím roce fotosoutěž opět rádi vyhlásili. Moc děkuji všem soutěžícím za fotografie, které nám pomohou s pestrou propagací Valašska a vítězům gratuluji" dodala Kristýna Jakešová.

up Nahoru

Newsletter