Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko klobouk Destinační společnost Valašsko
logo Image%202@2x
Naše aktivity

Fotosoutěž 2022 VYFOŤ VALAŠSKO A VYHRAJ zná své vítěze

Adéla Kousalová / 1.11.2022
Oblíbené
Zpět

Výhledy do valašské krajiny, příroda Pusteven, momentky z běžkařských tras, pletení košíků, čepení nevěsty, lezení po skalách nebo zasněžené kapličky byly motivy fotografií, které zasílali soutěžící do Fotosoutěže 2022 VYFOŤ VALAŠSKO A VYHRAJ.

Tu v červenci letošního roku vyhlásila Destinační společnost Valašsko, která je součástí Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko. Během tří měsíců zaslali soutěžící v rámci kategorií Příroda na Valašsku, Sportovní vyžití na Valašsku a Tradice na Valašsku celkem 120 fotografií, ze kterých členové pracovní skupiny vybrali ty vítězné.

„Velmi nás potěšily zaslané fotografie, protože mnohé z nich skvěle zachycují typickou valašskou krajinu, tradice a velké množství sportovních aktivit, a mohou tak být inspirací pro všechny návštěvníky Valašska. Potěšilo nás také, že místa, ze kterých některé fotografie pocházejí jsou tipy z naší oblíbené Regionální hry Poznáváme Valašsko s medvědem Jurou, která probíhala od června do září," uvedla Martina Hovořáková, předsedkyně Rady Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko a dodala: „Do fotosoutěže se zapojilo téměř 70 autorů, kteří zaslali 120 fotografií. Podmínky fotosoutěže splnilo 92 fotografií. Nejvíce fotografií soutěžící zaslali do kategorie Příroda na Valašsku a to celkem 52. Do kategorie Tradice na Valašsku zaslali 22 fotografií a 18 fotografií pak do kategorie Sportovní vyžití na Valašsku."

Vítězné fotografie jsou zveřejněny níže. Všechny zaslané fotografie budou použity k propagaci Valašska v médiích, na sociálních sítích nebo v tištěných materiálech. Autorům vítězných fotografií GRATULUJEME.

KATEGORIE PŘÍRODA NA VALAŠSKU

1. místo MARTIN NERODIL, SENO, VELKÉ KARLOVICE

2. místo JAROSLAV FUSEK, VELKÉ KARLOVICE

3. místo JANA PEKAŘOVÁ, NOVÝ HROZENKOV - VRANČA

KATEGORIE SPORTOVNÍ VYŽITÍ NA VALAŠSKU

1. místo MARIE HAJDOVÁ, MEDŮVKA, LEZENÍ

2. místo JOSEF HAJDA, DUŠNÁ, VSETÍN

3. místo ŠIMON HLAVÁČ, PUSTEVNY

KATEGORIE TRADICE NA VALAŠSKU

1. místo PETR DANĚK, DĚTI VALAŠSKA, VALAŠSKÉ MUZEUM V PŘÍRODĚ

2. místo BLANKA PERNICKÁ, VALAŠSKÉ MUZEUM V PŘÍRODĚ

3. místo MONIKA URBANCZYKOVÁ, ČEPENÍ NEVĚSTY, PENZION ČERTOVY SKÁLY LIDEČKO

 

up Nahoru

Newsletter