Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko klobouk Destinační společnost Valašsko
logo Image%202@2x
Naše aktivity

Destinační společnost Valašsko se prezentovala na veletrhu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2023

Adéla Kousalová / 20.3.2023
Oblíbené
Zpět

Turistická oblast Valašsko se prezentovala v rámci společné expozice čtyř moravských krajů pod hlavičkou Centrály cestovního ruchu Východní Moravy na 31. ročníku veletrhu cestovního ruchu a regionální turistiky HOLIDAY WORLD & REGION WORLD 2023, který se konal od 17. do 19. března 2023 v Praze na Výstavišti PVA EXPO Praha.

Jednalo se o 31. ročník jmezinárodních veletrhů cestovního ruchu ay regionální turistiky v České republice. Destinační společnost Valašsko zastupovala Zlínský kraj na společné expozici s Moravskoslezským, Olomouckým krajem a Jihomoravským krajem. V prostorách stánku byly návštěvníkům představovány možnosti prožití dovolené na území Valašska, Zlínska-Luhačovicka, Kroměřížska a Slovácka. 

Veletrh byl realizován za spoluúčasti Zlínského kraje a Centrály cestovního ruchu Východní Moravy. V prostorách stánku byly pro návštěvníky k dispozici Valašské noviny, tipy na výlety pro rodiny s dětmi nebo publikace GRAVELOVÉ TRASY VALAŠSKA, která byla vytvořena v rámci projektu "Tvorba produktu aktivní formy cestovního ruchu v návaznosti na udržitelnost cestovního ruchu v turistické oblasti Valašsko" realizovaného za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvojnebo publikace turistický PRŮVODCE PO VALAŠSKU, která byla realizována za přispění prostředků státního rozpočtu České republiky z programu Ministerstva pro místní rozvoj. Dále byly návštěvníkům k distozici propagační materiály Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm. 

Galerie

up Nahoru