Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko klobouk Destinační společnost Valašsko
logo Image%202@2x
Koncert

CHANTAL POULLAIN & TRIO ŠTĚPÁNA MARKOVIČE

Vsetín
4.5.2023
Oblíbené
Zpět

Lahodná francouzština a jazzově laděná kapela pod vedením Štěpána Markoviče.

 

Chantal Poullain se kromě herecké dráhy věnuje francouzským šansonům. Hluboko posazený sexy hlas, lahodná francouzština, šansonově – jazzově laděná kapela pod vedením Štěpána Markoviče a atmosféra sladké Francie – to jsou atributy charakterizující Chantal hudební svět. Chantal zpívá jednak svoje vlastní písně, ale zejména tradiční francouzské šansony, a to s šarmem jí vlastním. Každý tón nabíjí posluchače pozitivní energií, které má Chantal na rozdávání.

Francouzský šarm a elegance, hluboký charismatický hlas – to je pro nás Chantal Poullain.

Šašek a královna – legendární divadelní a filmová hra, v které účinkovala s bývalým partnerem Bolkem Polívkou ji proslavila v České republice.

Herečka francouzského původu, vystudovala divadelní akademii v Ženevě, poté studovala v Anglii, hrála v několika francouzských a švýcarských filmech.

Hrála v Divadle Na provázku, divadle Bolka Polívky, divadle Ungelt.

Chantal Poullain zpívá svoje vlastní písně, ale také tradiční francouzské šansony v doprovodu Tria Štěpána Markoviče, s šarmem jí vlastním. Koncertem provází Chantal Poullain v češtině a díky svému charismatu okouzlí publikum, jak to umí jen ona.

V roce 1993 založila nadaci Archa, která je symbolem pomoci a záchrany dětem v dětských nemocnicích a léčebnách formou oprav a rekonstrukcí objektů, tak aby se děti v příjemném prostředí rychleji uzdravovaly.

Saxofonista Štěpán Markovič patří k nejvýraznějším postavám české jazzové muziky. Doprovázel neuvěřitelné množství českých i zahraničních hvězd. Nelze nezmínit jeho spolupráci s Ray Charlesem či Lizou Minnelli. V roce 1994 natočil live album s Billem Clintonem, se kterým se znovu setkal na pódiu v roce 2012. Je absolvent a pedagog Konzervatoře Jaroslava Ježka.

Koncert proběhne v malém sále DK Vsetín ve čtvrtek 4. května 2023 v 19.00. 

Vstupné: 390 Kč v předprodeji, 430 Kč v den akce

Předprodej od 6. února na pokladně v kině Vatra nebo on-line na www.dkvsetin.cz.

Koncert pořádá Dům kultury Vsetín, spol. s r. o.

up Nahoru

Newsletter