Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko klobouk Destinační společnost Valašsko
logo Image%202@2x
Chaty a chalupy

Chalupa u Hanáků

Rožnovsko
GPS:
49.41807873316835,
18.310023846214744
Oblíbené
Zpět

Zrekonstruovaná dřevěnice v obci Horní Bečva je ideální pro strávení letní i zimní rodinné dovolené. V blízkosti je cyklostezka údolím Bečvy, přehrada s možností koupání i rybolovu a populární turistické trasy. Pro zimní období je v pěším dosahu lyžařský areál Rališka se sjezdovkami pro děti i dospělé, vybavený sedačkovou lanovkou. Možnost uschování kol a lyží v prostorné garáži.
Počet lůžek: Celková kapacita objektu je 13 osob v pěti samostatných pokojích. Na žádost připravíme dětskou postýlku. Je také možné využít přistýlky až pro 3 osoby. Další vybavení: 3x WC, 2x koupelna, vana, sprchový kout.
Služby: K dispozici je rozlehlá zahrada o celkové ploše cca 1 800 m2 s pískovištěm, dětským hřištěm se skluzavkou a houpačkami, dětským bazénem, lehátky a velkým zatravněným hřištěm, vč. sítě na volejbal. Je možné využít venkovní posezení, gril a ohniště. Parkování pro tři auta je k dispozici přímo na oploceném pozemku, další v těsné blízkosti objektu. Bezplatné připojení k Internetu, WiFi, Satelitní TV, DVD přehrávač, trezor. V kuchyni kachlový krb.
Stravování: V objektu je plně vybavená kuchyně, indukční varná deska, horkovzdušná trouba, lednice, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, kávovar. Jídelní stůl pro 12 osob. Dětská jídelní židlička. Nejbližší restaurace 300m, další v centru obce.

www.uhanaku.cz

up Nahoru

Newsletter