Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko klobouk Destinační společnost Valašsko
logo Image%202@2x
Koncert

APOA / FEW FLOWERS

Vsetín
19.4.2024
Oblíbené
Zpět

Dvojkoncert v rytmu pop music, soul a R'n'B.

 

Hudební formace Apoa a Few Flowers zvou fanoušky pohodové hudby do malého sálu v domě kultury ve Vsetíně na dvojkoncert v rytmu pop music, soul a R'n'B, kde představí svoji aktuální autorskou hudební tvorbu.

APOA

Zlínsko-vsetínská kapela APOA balancující na pomezí žánrů pop music a soul zaujme nápaditými hudebními aranžemi a ryzím podmanivým hlasovým projevem Věry Pavlíkové střídající bezstarostné, intimní a melancholické nálady. Rozmanitá hudební mozaika je čistě autorskou tvorbou, na které se podílejí i ostatní členové Jiří Olšan (klávesy), Karel Cinibulk (kytara), Jakub Lutner (baskytara), Vladan Kubíček (bicí).

FEW FLOWERS

Šestičlenná kapela Few flowers z Valašska a jeho okolí. Se svými autorskými skladbami s anglickými i českými texty se pohybuje na pomezí soulu, RnB a popu, koncertuje ve Zlínském kraji a tvoří ve Valašské Polance.

Členové:

Natálie Kozubíková (zpěv)

Vojtěch Kozubík (klávesy)

Marek Bogar (baskytara)

Martin Tomeček (kytary)

David Filák, (bicí, zpěv)

Václav Kozubík (perkuse, zpěv)

 

Obě kapely hrají autorskou tvorbu v českém i anglickém jazyce, pestrých hudebních aranžích, v houpavém i tanečním rytmu, doplněnou podmanivým zpěvem talentovaných a osobitých zpěvaček.

 

Vstupné: 200 Kč

Koncert proběhne v malém sále DK Vsetín od 19.00.

Předprodej od 25. března od 14:00 na www.dkvsetin.cz nebo na pokladně kina Vatra.

Pořádá Dům kultury Vsetín, spol. s r. o.

up Nahoru

Newsletter