Sdružení obcí Mikroregionu Vsetínsko klobouk Destinační společnost Valašsko
logo Image%202@2x
Akce

2. ročník Her bez hranic míří do malebné Malé Bystřice

27.5.2024
Oblíbené
Zpět

Nenechte si ujít legendární Hry bez hranic, jejichž druhý ročník se letos chystá v přírodním areálu SYNODOS na Malé Bystřici. Tato akce vstupuje do svého dalšího ročníku s očekáváním taktických bojů ve sportovním, týmovém a fair play duchu. Ať už jste milovníci přírody, soutěžení nebo jen chcete strávit příjemný den s rodinou, přijďte v sobotu 8. června od 12 hodin povzbudit soutěžní týmy ze Středního Vsetínska.

Cílem akce je propojení obyvatel a jejich seznámení s územím, jeho kořeny a tradicemi v regionu. Jednotlivé úkoly pro týmy ze 13 vesnic budou navazovat na tradice pořadatelské obce a prověří obratnost, týmového ducha a schopnost strategického myšlení. Můžete se tak těšit na soutěže plné zábavy, smíchu, ale není vyloučeno, že se při nich soutěžící i zapotí. Soutěže budou pro soutěžící i diváky překvapením, dozvědí se je tedy až těsně před jednotlivými úkoly.

Kromě podívané na jednotlivé disciplíny si návštěvníci užijí i výborné občerstvení a bohatý doprovodný program, který bude moderovat Ondřej Carda. Malí návštěvníci se mohou těšit na deskohraní, promítání virtuální reality ve 3D brýlích nebo lesní tělocvičnu. V odpoledních hodinách začne k doladění příjemné atmosféry hrát kapela COKOLIVE.

Budete mít možnost také ochutnat a nakoupit si výrobky regionálních výrobců. Přijďte si užít výjimečný den plný tradic a zábavy.

Více na: https://ratibor.cz/obec/p1615-hry-bez-hranic-2024 

up Nahoru

Newsletter